FORGOT YOUR DETAILS?

PAK AMBALAJ

BİZ

PAK AMBALAJ

Firmamız 1976 yılında Kartal Maltepe’de oluklu mukavva ve kutu imalatına başlamış ve 1980 yılında kurumsallaşarak Anonim Şirket’e dönüşmüştür. 1981 yılından itibaren Pendik Dolayoba mevkiinde kendi tesislerinde üretime devam etmektedir.

2004 yılında ihracat alanında çalışmalara başlayan firmamız TSEN ISO 9001:2000 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olarak kaliteli hizmet anlayışına devam etmekte ve gelişen teknolojileri taklip ederek üretim kapasitesini sürekli arttırmaktadır.

OMÜD ve İSOM üyesi olan şirketimiz mal ve hizmeti kaliteli, hızlı, hatasız ve zamanın da yerine getirmeyi ana prensip edinmiştir. Gelen müşteri memnuniyetleri bu prensibimizi doğrulamakta ve bizleri motive etmektedir.
Fabrikamız Pendik/Dolay oba mevkiinde 3500 m2 alanda kendine ait tesisler de üretim yapmaktadır.

Tesislerimizde her türlü oluklu, mukavva koli ve laminasyon kutular üretilmektedir.

Şirketimizin ana prensibi kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır. Hizmetimizin hatasız ve zamanın da yerine getirilmesi ile gelen müşteri memnuniyetinin şirketleri ayakta tutan etken olarak düşünmekteyiz.

Bu amaç doğrultusun da siz sayın müşterilerimizin olumlu müşterilerine kalite ve güven ile teşekkür etmekteyiz. Yerine konulamayacak ve asla telafi edilemeyecek olan zaman olgusunun siler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Pak Ambalaj kurulduğu günden bu yana uzman kadronun bir araya getirilmesi, geniş makine parkuru, tasarım birimi, üretim otomasyon sistemi, en son teknoloji üretim bandı ve kusursuz nakliyat sistemi ile kısa zaman da sektörün en ilerici firmalarından biri haline gelmiştir.

Daima küresel bakan kurumsal yapısı, üretim konusunda taviz vermeyen şirket politikası, modern çağın gerekliliklerine ayak uyduran modern duruşu, ihracat alanında daima büyümeyi hedefleyen ve kaliteden taviz vermeyen ilkelerimiz ile sizlerin ve kurumunuzun hizmetindedir...

Müşterilerimizin sektör ve bağlı bulundukları pazar açısından yapılan araştırmalar neticesin de çözüme kavuşturulmaları sağlanır.

Pak Ambalaj hizmet vermiş olduğu alanlar içerisin de kalite ve güvenden taviz vermeden yapılabilecekleri müşterilerimizin hayal gücü ile sınırlamıştır.

PAK

BİZDEN KARELER

KALİTE POLİTİKAMIZ

Pak Ambalaj; TSEN ISO 9001:2000 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi’ne sahip olarak, kaliteli hizmeti, Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini sağlamayı, Sektörel gelişimi, Üretimi artırmayı, Devamlı eğitimler sayesinde bilgi birikimimizin sağlamlaştırılması, Üründe ve tasarımda kaliteden taviz vermemeyi, Sürekli gelişme ve iyileşmeye dönük olarak kalite sisteminde gerekli değişikliklerin yapılmasını, Tüm çalışanların katılımını, Kalite politikası olarak belirlemiştir.

Vizyonumuz

Pak Ambalaj; Kaliteden ödün vermeden üretim yapılması, Güvenin daima ön planda tutulması, Entelektüel sermayemizi geliştirilmesi, Çalışanlarımızın eğitimi, Dünya standartlarında üretim yapılması, kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

Pak Ambalaj; Müşterilerimizin ürünlerinin dünya standartlarına kavuşturulması, Kalite politikasında gelişime dönük projelendirmeyi, Kalite standartlarımızdan taviz vermeden üretim yapılması, Vermiş olduğumuz hizmetler ile değer yaratmak, Marka özelliğimizin sürekli geliştirilmesini sağlamak gibi ifade ettiği kalite anlayışını kendisine misyon olarak benimsemiştir...

Sayfamızı Beğenin

5894

Takip Edin

25374

Çevrenize Ekleyin

3841
TOP